wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka...
wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka...
NAWIGACJA
Wiadomości
   :: Aktualności
   :: Radio Koś›ciuszko +
   :: Partnerstwo
   :: Facebook ZS nr3
   :: Zasady rekrutacji
   :: Dla Rodziców
   :: Dla Maturzystów
   :: Księga gości
   :: Zajęcia pozalekcyjne
   :: Dla gimnazjalistów
   :: Ubezpieczenia

O szkole
   :: Dane teleadresowe
   :: Nasz patron
   :: Dyrekcja
   :: Nauczyciele
   :: Misja szkoły
   :: Dokumenty
   :: Historia
   :: Osiągnięcia
   :: Kurier Uczniowski
   :: Podręczniki
   :: Zamówienia publiczne

Dodatkowo
   :: Interkl@sa
   :: Galeria
   :: Materiały dla uczniów
   :: Plan lekcji
   :: Strony uczniów i nauczycieli
   :: Autorzy
   :: Pracownie z EFS-u

Sport w naszej szkole
   :: Wychowanie fizyczne
   :: Historia sportu
   :: Zajęcia SKS
   :: WSO
   :: Przepisy gier

Agendy szkolne

O regionie

ECDL
   :: Podstawowe informacje
   :: FAQ
   :: ECDL w ZS nr3
   :: Korzyści

Biblioteka
   :: Pracownia multimedialna
   :: Zasoby
   :: Informacje ogólne
   :: Czasopisma
   :: E-czasopisma
   :: E-źródła
   :: Katalog
   :: Pracownicy
   :: Regulaminy
   :: Współpraca
   :: Linki
   :: Kontakt

OSIĄGNIĘCIA
Zobacz dyplomy
ROK SZKOLNY 2015/2016


ROK SZKOLNY 2014/2015




ROK SZKOLNY 2013/2014
OLIMPIADY I KONKURSY

Osiągnięcia uczniów 2013/2014 (pdf)

ROK SZKOLNY 2012/2013
OLIMPIADY I KONKURSY


Osiągnięcia uczniów 2012/2013 (pdf)

ROK SZKOLNY 2011/2012
OLIMPIADY I KONKURSY


Osiągnięcia uczniów 2011/2012 (pdf)


ROK SZKOLNY 2010/2011
OLIMPIADY I KONKURSY


Osiągnięcia uczniów 2010/2011 (pdf)


 




Poprzednie lata:

ROK SZKOLNY 2009/2010


OLIMPIADY I KONKURSY


I. Laureaci i finaliści olimpiad i konkursów


1. Joanna Walczak - laureatka wojewódzkiego konkursu plastycznego „Piękno Rosji” - opiekun H. Lubawska

2. Grzegorz Wrzyszcz - finalista konkursu matematycznego organizowanego przez UMCS Lublin i LSCDN - opiekun M.Malon

3. Łucja Śliwińska finalistka Olimpiady Teologii Katolickiej - opiekun D.Paszek

  4. Agnieszka Szwanc finalistka XIV konkursu wiedzy o Biblii - opiekun ks.Skubis    



II. Olimpiady i konkursy - osiągnięcia niższego szczebla


1. Olimpiada biologiczna
         Sołtys IIc Pogwizd, IIc Taras, IIc Czyrka IIc Panasiewicz IIIc; II etap 

  2. Olimpiada ekologiczna
Sołtys IIc, Wrzyszcz Ia       II etap


  3. Konkurs wiedzy o zdrowiu
   Sądej IIe  II etap


  4. Olimpia da geograficzna
       Sołdaczuk IIIa Stanisławczuk IIIa, Malicki IIa, Sądej IIe    II etap


  5. Konkurs matematyczny organizowany przez UMCS Lublin i  ODN Zamość
 Kosnowicz Ia, Szkalej Ia, Wrzyszcz Ia, Zając IIa, Wesołowski IIa, Zając IIIa, Szwanc IIIa      II etap

 GRZEGORZ WRZYSZCZ  finalista


6. Olimpiada Języka Rosyjskiego
      Iga Wójtowicz IIa                II etap


  7. Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
            Wiśniewska,  Daruk        II etap


  8. Olimpiada Historyczna
Tarnowska Ib, Stefania Ib, Skóra Ib, Szewc Ib, Nowosad IIb II etap


  9. Konkurs Języka niemieckiego
Krzos IId  Jaskorska IIId                  II etap


  10. Konkurs „Moja firma-moje pieniądze”
   Ogórek IVg      II etap


  11. Olimpiada Teologii Katolickiej
     Śliwińska IIIc, Fuchs III c    II etap


ŁUCJA ŚLIWIŃSKA    finalistka


  12. XIV Konkurs Wiedzy o Biblii
      Falęta, Sołdaczuk, Szwanc IIIa       II etap

  AGNIESZKA SZWANC       finalistka

  13. Wojewódzki konkurs plastyczny „Piękno Rosji”
      I m-ce Joanna Walczak laureatka


  14. Wojewódzki Konkurs chemiczny „Rok przed maturą”
       Otręba, Pogwizd, Zdun IIc II etap


  15. Wojewódzki Konkurs fizyczny „Rok przed maturą”
           Wrzyszcz Ia, Zając IIa    II etap


Osiągnięcia sportowe w 2009/2010 0 kliknij i zobacz




ROK SZKOLNY 2008/2009

OLIMPIADY I KONKURSY

Kinga Pogwizd - laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Łucja Śliwińska - finalistka Olimpiady Teologii Katolickiej,

Agnieszka Szwanc - finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej

Zając Karolina – finalistka Konkursu Matematycznego Organizowanego przez LSCDN Zamość pod patronatem UMCS

Agnieszka Szwanc, Zając Karolina – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur 2009


UCZESTNICY ETAPU OKRĘGOWEGO:

Łucja Śliwińska, Paulina Fuchs - Olimpiada Teologii Katolickiej

Iga Wójtowicz, Jakub Stasak, Beata Smalej - Olimpiada Języka Rosyjskiego

Marcin Dubicki, Damian Stanisławczuk, Przemysław Lisowski - Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna

Kinga Pogwizd, Marta Sołtys - Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Paulina Panasiewicz - Olimpiada Biologiczna

Olszewski Dawid - Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Szwanc Agnieszka, Sołdaczuk Joanna, Falęta Paweł - XII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

Maja Wiśniewska, Łukasz Łopocki - Konkurs Kulturoznawczy i Mitologiczny





OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE



ZAWODY SZCZEBLA WOJEWÓDZKIEGO

Licealiada w piłce siatkowej chłopców - 5 miejsce

ZAWODY SZCZEBLA REJONOWEGO



Pierwsze miejsce:

Licealiada w piłce siatkowej chłopców
Licealiada w szachach drużynowych

Drugie miejsce

Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt
Licealiada w indywidualnym tenisie stołowym chłopców

Trzecie miejsce

Licealiada w piłce ręcznej chłopców

Czwarte miejsce

Licealiada w Lidze LA dziewcząt
Licealiada w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców

ZAWODY SZCZEBLA POWIATOWEGO


Pierwsze miejsce

Licealiada w piłce ręcznej chłopców
Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt
Licealiada w piłce siatkowej chłopców
Licealiada w Lidze LA chłopców
Licealiada w drużynowym tenisie stołowym chłopców
Licealiada w halowej piłce nożnej
Licealiada w szachach drużynowych
Licealiada w indywidualnym tenisie stołowym chłopców.

Drugie miejsce

Licealiada w koszykówce dziewcząt
Licealiada w koszykówce chłopców
Licealiada w Lidze LA dziewcząt
Licealiada w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców

Trzecie miejsce:

Licealiada w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt
Licealiada w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt

Czwarte miejsce:

Licealiada w piłce siatkowej dziewcząt
Licealiada w indywidualnym tenisie stołowym dziewcząt



ROK SZKOLNY 2007/2008

OLIMPIADY I KONKURSY

Anna Szełemej - finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Rosyjskiego

Rafał Dudek - laureat konkursu wojewódzkiego organizowanego przez UMCS „Rok przed maturą” z chemii


Uczestnicy etapu okręgowego:


Olimpiada Języka rosyjskiego – A. Szełemej, Kamila Kasprzyk, Agnieszka Obrocka

Olimpiada Historyczna – Kamiński Kamil, Anna Kiryczuk, Katarzyna Kucy

Olimpiada Wiedzy o Polsce i świecie współczesnym – Dzik Adam, Magdalena Sanek

Olimpiada Języka Łacińskiego – Anna Malicka, Rafał Cisek, Diana Kiełb, Sylwia Gajewska, Natalia Kwiecińska

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej – Kamil Kamieński, Rafał Dudek

Olimpiada Biologiczna – Piotr Czarnecki

XXVI Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna – Przemysław Lisowski, Adam Dzik

Olimpiada Teologii Katolickiej – Łucja Śliwińska, Paulina Fuchs

Olimpiada Przedsiębiorczości – Paulina Tysowecka

Konkurs matematyczny organizowany przez LSCDN Zamość pod patronatem UMCS –
Agnieszka Szwanc, Karolina Zając, Rafał Dudek

Ogólnopolski Konkurs Poezji i Prozy Ukraińskiej – Katarzyna Łęczyńska

Ogólnopolski konkurs recytatorski (etap powiatowy)– wyróżnienie – Joanna Matwiejczuk


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE



ZAWODY SZCZEBLA WOJEWÓDZKIEGO


Licealiada w piłce siatkowej chłopców – 5 miejsce

ZAWODY SZCZEBLA REJONOWEGO



Pierwsze miejsce:



Licealiada w piłce siatkowej chłopców.

Drugie miejsce



Licealiada w indywidualnym tenisie stołowym chłopców.

Trzecie miejsce



Licealiada w drużynowym tenisie stołowym chłopców

Licealiada w koszykówce dziewcząt

Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt

ZAWODY SZCZEBLA POWIATOWEGO



Pierwsze miejsce



Licealiada w piłce siatkowej chłopców,

Licealiada w indywidualnym tenisie stołowym chłopców,

Licealiada w drużynowym tenisie stołowym chłopców,

Licealiada w koszykówce dziewcząt,

Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt,

Licealiada w Lidze LA dziewcząt.

Drugie miejsce



Licealiada w Lidze LA dziewcząt

Licealiada w piłce ręcznej chłopców

Licealiada w halowej piłce nożnej

Trzecie miejsce:



Licealiada w Lidze LA chłopców

Licealiada w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców

Licealiada w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt

Licealiada w koszykówce chłopców.

Czwarte miejsce:



Licealiada w indywidualnym tenisie stołowym dziewcząt

Licealiada w piłce siatkowej dziewcząt,

Licealiada w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt.



ROK SZKOLNY 2006/2007

OLIMPIADY I KONKURSY

********************************************************
Rafał Dudek – uzyskał indeks bez postępowania kwalifikacyjnego biorąc udział w XXII Olimpiadzie wiedzy ekologicznej

********************************************************

Łukasz Hołownicki
– uczestnik finału wojewódzkiego XXII edycji Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Justyna Czok – zajęła V miejsce w etapie centralnym XIV ogólnopolskiej olimpiady promocji zdrowego stylu życia polskiego czerwonego krzyża

Kamil Mazurek – laureat II Etapu ogólnopolskiego konkursu historycznego

Grzegorz Siwiec – laureat konkursu „Wiedza biletem do Brukseli – edycja hrubieszowska”

Adam Dzik - II miejsce w V edycji konkursu na artykuł prasowy o giełdzie rynku kapitałowym na temat:” W co inwestować w 2007 roku”

Olga Szadowska - udział w konkursie „Zostań młodym eurodeputowanym – symulacja obrad Parlamentu Europejskiego”

Łukasz Otręba - I-e miejsce w konkursie „ŚWIADOMIE I BEZPIECZNIE”

Magdalena Dobrowolska - III miejsce w konkursie powiatowym „Świadomie i bezpiecznie”

Ewelina Zając - wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Nie taki wąż straszny…”

Damian Fedoniuk - wyróżnienie w Konkursie Socjologicznym „Życie w Internecie” organizowanego przez Instytut Socjologii Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy i Punkt informacyjny Europe Direct przy WSG.

Marta Iwańczuk - wyróżnienie w Konkursie poetyckim im. Pauliny Hołyszowej „Złote Pióro”



OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE



Mateusz Kwiatkowski – I miejsce w Turnieju Szachowych o Puchar Starosty Hrubieszowskiego.

Magdalena Sowierszenko – II miejsce w Turnieju Szachowych o Puchar Starosty Hrubieszowskiego.

Kamil Rozdziewicz – II miejsce w Turnieju Szachowych o Puchar Starosty Hrubieszowskiego.

Damian Franiak - III miejsce po X-ciu Turniejach Szachowych o Puchar Starosty Hrubieszowskiego cyklu Grand Prix 2007 w kat. Junior starszy.

Marta Hołdyńska – V miejsce w Turnieju Szachowych o Puchar Starosty Hrubieszowskiego.

I miejsce drużynowo w Licealiadzie Powiatowej w Lidze Lekkoatletycznej Chłopców.

V miejsce drużynowo w Wojewódzkim Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty.

I miejsce drużynowo w powiatowej Licealiadzie w piłce siatkowej chłopców

III miejsce drużynowo w Turnieju w Piłce Siatkowej „Pożegnanie Lata”

III miejsce drużynowo w Powiatowej Licealiadzie w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

II miejsce drużynowo w Rejonowej Licealiadzie w Piłce Ręcznej Chłopców.

III miejsce drużynowo w Rejonowej Licealiadzie w Koszykówce Chłopców.

II miejsce drużynowo w Turnieju Koszykówki Mężczyzn o Puchar Prezesa MKS „UNIA” Hrubieszów.

III miejsce drużynowo w Licealiadzie Powiatowej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt.

I miejsce drużynowo w Turnieju w Piłce Siatkowej „Pożegnanie Lata”.

V miejsce drużynowo na Mistrzostwach Rejony SZS w piłce nożnej halowej u chłopców

III miejsce drużynowo podczas Licealiady Powiatowej w Sztafetowych Biegach Przełajowych – Chłopców

I miejsce drużynowo w Halowym Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców „FERIE NA SPORTOWO”

III miejsce drużynowo w turnieju piłki siatkowej pod hasłem ”DZIEŃ PRAWDZIWEGO MĘŻCZYZNY”

I miejsce drużynowo w Turniejach Szachowych o Puchar Starosty Hrubieszowskiego

II miejsce drużynowo podczas Licealiady Powiatowej w Lidze Lekkoatletycznej – Dziewcząt


ROK SZKOLNY 2005/2006
OLIMPIADY I KONKURSY

W tym roku szkolnym uczniowie Zespołu Szkół nr 3 brali udział w zmaganiach z wielu przedmiotów w olimpiadach na szczeblu szkolnym. Jest to pierwszy etap, którego przejście umożliwia zakwalifikowanie się do olimpiady na szczeblu okręgowym.

Szczególnie licznie uczniowie uczestniczyli w Olimpiadzie Teologicznej. Do następnego etapu, diecezjalnego, zakwalifikowały się: Monika Schmidt z III „D” oraz Ewelina Lebiedowicz z I „A”. Zwyciężczynie były przygotowywane przez ks. Wiesława Knapa.

Ponadto w zmaganiach okręgowych Olimpiady Filozoficznej wezmą udział: Żaneta Kunicka z III „B” i Michał Puzio z III „A”. Uczniów przygotowywał prof. Robert Szwanc.

W Olimpiadzie Polonistycznej z kolei do etapu okręgowego zakwalifikowała się Monika Pukos z III „D”, której opiekunką jest prof. Anna Misiak, natomiast w Olimpiadzie Geograficznej i Tautologicznej szkołę reprezentowali uczniowie prof. Jana Pawłowskiego: Jakub Wójtowicz, Urszula Rapa, Karolina Gronkiewicz i Sylwia Dąbrowska.

Łukasz Hołownicki i Michał Wysoki to z kolei wychowankowie prof. Anny Szadowskiej, którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego Olimpiady Ekologicznej.

Finalistką szczebla okręgowego Olimpiady Historycznej została z kolei Katarzyna Korkosz z II „J”, uczennica sora Zezuli, a na Olimpiadzie Języka Łacińskiego w szranki staną uczennice prof. Ewy Harasymiuk z kl. II „B”: Katarzyna Kozielewicz i Joanna Kuropatnicka.

Unia Europejska to ostatnio również wzięty temat, stąd duże zainteresowanie uczniów naszej szkoły startami w „unijnych” olimpiadach. Do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o UE pod hasłem Polska w Unii Europejskiej zakwalifikowali się: Mateusz Żeromski, Sylwester Zieliński (obaj z III „A”) i Kamil Marszałek z I „I”; a do olimpiady Rynek wewnętrzny UE: Monika Gębala z III „B” i Kamil Marszałek z I „I”. Do obydwu olimpiad uczniów przygotowywały sorki: Małgorzata Szajdecka i Ewa Gołębiowska.

Przypomnijmy, że okręgowe olimpiady składają się z reguły z dwóch części. Pierwsza ma charakter pisemny i obejmuje sprawdzenie za pomocą testu umiejętności i wiadomości oraz napisanie pracy o charakterze otwartym (nazwijmy to wypracowaniem na zadany temat). Druga część, do której kwalifikują się uczniowie uzyskujący najlepsze wyniki w części pisemnej, ma charakter ustny i polega na rozmowie z członkami komisji.

Dużym sukcesem jest również zakwalifikowanie się ucznia prof. Teresy Wajszczuk - Mateusza Mączki z klasy II A do finału Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „Intersieć”. Finał odbędzie się w Bytomiu w dniu 18 marca 2005 r.

Osiągnięcia sportowe:

W dniu 4 stycznia 2005 r. odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym. Dziewczęta grające w składzie: Malwina Muzyczka i Iwan Justyna zajęły 3 miejsce za ZS nr 2 w Hrubieszowie i LO Horodło.

Dużą niespodziankę zrobili nam Bakowski Piotr i Załuski Mariusz, którzy wygrali cały turniej. Kolejne miejsca zajęli: LO w Horodle, ZS nr 4 i ZS nr 2.

W dniu 8 grudnia 2004r. odbył się też turniej o mistrzostwo powiatu w piłce nożnej. W rozegranych meczach kolejno padały następujące wyniki: ZS nr 3 - ZS nr 1 1 : 1, ZS nr 3 - ZS nr 4 1: 1, ZS nr 3 - ZS nr 2 2 : 1. Tabela końcowa: 1 miejsce ZS nr 3, 2 miejsce ZS nr 2, 3 miejsce ZS nr 4, 4 miejsce ZS nr 1. Chłopcy wygrali turniej i awansowali do rozgrywek rejonowych. Skład drużyny: Amdrzej Przybylski, Jan Borek, Przemysław Kleczkowski, Piotr Fulara, Mateusz Kusiak, Jarosław Gargol, Sebastian Szadowski, Sławomir Daciuk, Kamil Szpakowski, Mariusz Lebiedowicz.



ROK SZKOLNY 2003/2004

OLIMPIADY I KONKURSY

OLIMPIADA EKONOMICZNA, etap okręgowy

Mariusz Mielniczuk

Osiągnięcia sportowe

Szkoła nasza uczestniczyła we wszystkich zawodach Licealiady organizowanych przez Powiatowy SZS. Startowaliśmy ze zmiennym szczęściem osiągając następujące miejsca:

1. Sztafetowe biegi przełajowe chłopców - 1 miejsce.

2. Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt - 1 miejsce.

3. Liga LA chłopców - 2 miejsce.

4. Liga LA dziewcząt - 1 miejsce.

5. Piłka ręczna dziewcząt - 1 miejsce.

6. Piłka ręczna chłopców - 1 miejsce.

7. Tenis stołowy indywidualny dziewcząt - Wieczorek Anna (2 miejsce)

8. Tenis stołowy indywidualny chłopców.

9. Piłka nożna halowa - 1 miejsce.

10.Koszykówka chłopców 2 miejsce.


W zawodach rejonowych uczniowie nasi plasowali się na następujących pozycjach:
1. Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt - 3 miejsce.

2. Sztafetowe biegi przełajowe chłopców - 5 miejsce.

3. Tenis stołowy indywidualny: Wieczorek Anna - nie wystartowała z powodu choroby.


Sportowcy naszej szkoły uzyskiwali też znakomite wyniki na mitingach LA i Mistrzostwach Polski.
#
Sylwia Dąbrowska zajęła 4 miejsce w biegu na 100m i 6 miejsce w skoku w dal podczas Ogólnopolskiej Spartakiady Młodzieży w LA.
#
Justyna Paczała zajęła 4 miejsce w skoku w dal podczas Ogólnopolskiej Spartakiady Młodzieży w LA, oraz 1 miejsce w skoku w dal podczas Mistrzostw Polski LZS.
#
Edyta Grzyb w tabeli najlepszych wyników roku 2003 w biegu na 400m, uplasowała się na 8 miejscu w Polsce wśród seniorek.



ROK SZKOLNY 2002/2003

OLIMPIADY I KONKURSY

OLIMPIADA "LOSY POLAKÓW NA WSCHODZIE.."

laureat etapu centralnego - Jarosław Myśliwiec

XXIX OLIMPIADA GEOGRAFICZNA I NAUTOLOGICZNA, etap okręgowy

Aleksandra Szabat - kl. IA

Sylwia Dąbrowska - kl. IF

Diana Zborowska - kl. IIIB

Patryk Nazar - kl. IIIE

OLIMPIADA EKONOMICZNA, etap okręgowy

Patryk Nazar

Bartłomiej Kawka

Wirtualne Zarządzanie Firmą - konkurs międzywojewódzki organizowany przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Administracji w Zamościu

II miejsce: Norbert Bajurko

Mariusz Kuś

Magda Ślązak

Katarzyna Flak

Barbara Turczyn

Ogólnopolski Konkurs o Tematyce Unii Europejskiej (O państwach i Grupie Wyszechradzkiej)

laureat - Konstanty Kriuczkow

Osiągnięcia sportowe

Szkoła nasza uczestniczyła we wszystkich zawodach Licealiady organizowanych przez Powiatowy SZS. Startowaliśmy ze zmiennym szczęściem osiągając następujące miejsca:

1.Sztafetowe biegi przełajowe chłopców - 2 miejsce.

2.Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt - 2 miejsce.

3.Liga LA chłopców - 2 miejsce.

4.Liga LA dziewcząt - 1 miejsce.

5.Piłka ręczna dziewcząt - 1 miejsce.

6. Piłka ręczna chłopców - 3 miejsce.

7. Tenis stołowy indywidualny dziewcząt - Wieczorek Anna (1 miejsce)

8. Tenis stołowy indywidualny chłopców - Szewczuk Wojciech (3 miejsce)

9. Tenis stołowy drużynowy dziewcząt - 1 miejsce.

10. Tenis stołowy drużynowy chłopców - 1 miejsce.

11. Piłka nożna halowa - 5 miejsce.

12. Koszykówka dziewcząt - 2 miejsce.

13. Koszykówka chłopców - miejsce.

14. Piłka siatkowa dziewcząt - 2 miejsce.

15. Piłka siatkowa chłopców - 5 miejsce.

16. Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkoatletyce (skok w dal - 1 miejsce Edyta Grzyb, 2 miejsce Paulina Krzaczek, pchnięcie kulą – 1 miejsce Joanna Gmitruk, 2 miejsce Arleta Badyła i Ewelina Lasko, 1500m – 1 miejsce Bartłomiej Drożdżak, 600m – 1 miejsce Łukasz Zosiuk.

17. Charytatywny Turniej halowej piłki nożnej – 2 miejsce.


W zawodach rejonowych uczniowie nasi plasowali się na następujących pozycjach:

1.Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt - 4 miejsce.

2. Sztafetowe biegi przełajowe chłopców - 5 miejsce.

3. Tenis stołowy indywidualny : Wieczorek Anna - 11 miejsce, Szewczuk Wojciech - 13 miejsce.

4. Tenis stołowy drużynowy: dziewczęta - 7 miejsce, chłopcy - 5 miejsce.

5. Liga LA chłopców – 4 miejsce.

6.Liga LA dziewcząt – 1 miejsce.


W zawodach wojewódzkich drużyna lekkoatletyczna dziewcząt z naszej szkoły zajęła 3 miejsce. Jest to największy sukces lekkoatletyczny w historii szkoły.

1. Liga LA dziewcząt - 3 miejsce w województwie lubelskim ( Sylwia Dąbrowska, Edyta Grzyb – 100m, 4 x 100m, Iwona Kamień – 100m, Joanna Gmitruk, Anna Dziatkowicz, Ewelina Lasko – pchnięcie kulą, Katarzyna Bielecka, Justyna Kuzdra – 400m, Renata Szabat, Agnieszka Wajda, Katarzyna Bogucka – 800m, Paulina Krzaczek Justyna Paczała, – skok w dal, 4 x 100m.
#
Uczennica klasy I F Sylwia Dąbrowska zdobyła tytuł Mistrzyni Polski Juniorów Młodszych w Hali w biegu na 200m. Uczennica ta prezentuje wybitny poziom sportowy o czym świadczyć mogą jej wyniki w biegu na 100m – 12.23s, 200m – 24.81s, w skoku w dal – 5.69m. Wyniki te są rekordami szkoły.
#
Uczennica Klasy III D Edyta Grzyb również osiąga znakomite wyniki sportowe: 100m – 12,36s, 400m – 57,31s (rekord szkoły).
#
Uczennica klasy I A Justyna Paczała również uzyskuje bardzo dobre wyniki: skok w dal – 5,44m, 100m – 12,88s.

Sztafeta biegowa 4 x 100m w ustawieniu Justyna Paczała, Sylwia Dąbrowska, Paulina Krzaczek i Edyta Grzyb ustanowiła znakomity rekord szkoły 49,76s.
#
Wartościowy wynik w biegu na 1500m uzyskał Bartłomiej Drożdżak 4,20min.

W klasyfikacji za rok szkolny 2001/2002 Zespół Szkół Ekonomicznych w Hrubieszowie znalazł się na 35 miejscu w województwie lubelskim na 188 szkół sklasyfikowanych w Licealiadzie. W rejonie zamojskim byliśmy na 6 miejscu. Natomiast w klasyfikacji za rok kalendarzowy 2002 nasza szkoła zajęła I miejsce w Powiecie Hrubieszowskim.



ROK SZKOLNY 2001/2002

OLIMPIADY I KONKURSY

Ogólnopolski Konkurs o Samorządzie Terytorialnym, organizowany przez Związek Powiatów Polskich w Warszawie:

laureatka Magda Ślązak

Osiągnięcia sportowe:

Uczestniczyliśmy we wszystkich zawodach powiatowych tzn.:

1. Sztafetowe biegi przełajowe: dziewczęta - I miejsce

chłopcy - III miejsce

2. Piłka nożna

Piłka ręczna chłopców – IV miejsce

Piłka ręczna dziewcząt – II miejsce

3. Tenis stołowy indywidualny:

dziewcząt

chłopców – VI miejsce (-Szewczuk)

4. Tenis stołowy drużynowy:

dziewcząt

chłopców – III miejsce

5. Piłka nożna halowa – I miejsce

Piłka siatkowa chłopcy – IV miejsce

Piłka siatkowa dziewcząt – II miejsce

6. Liga LA:

chłopcy – III miejsce

dziewczęta - I miejsce

7. Koszykówka:

dziewcząt - I miejsce

chłopców – II miejsce

Zakwalifikowaliśmy się do zawodów Rejonowych (Rejon Zamość) uzyskując tam następujące miejsca:

Piłka nożna halowa – IV miejsce

Sztafetowe biegi przełajowe – I miejsce (Tomaszów Lubelski)

Liga LA dziewcząt – III miejsce

Koszykówka dziewcząt – IV miejsce

Koszykówka chłopców – II miejsce

Na zawodach województwa lubelskiego uzyskaliśmy:

1. Sztafeta przełajowa dziewcząt zajęła wysokie VI miejsce (Lubartów)
CMS: EXTREME-FUSION + PHP-FUSION   |    DESIGN: GRAFA.BIZ   |    Copyright© 2008 by zsnr3.pl
wczytywanie obrazka...