wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka...
wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka...
NAWIGACJA
Wiadomości
   :: Aktualności
   :: Radio Koś›ciuszko +
   :: Partnerstwo
   :: Facebook ZS nr3
   :: Zasady rekrutacji
   :: Dla Rodziców
   :: Dla Maturzystów
   :: Księga gości
   :: Zajęcia pozalekcyjne
   :: Dla gimnazjalistów
   :: Ubezpieczenia

O szkole
   :: Dane teleadresowe
   :: Nasz patron
   :: Dyrekcja
   :: Nauczyciele
   :: Misja szkoły
   :: Dokumenty
   :: Historia
   :: Osiągnięcia
   :: Kurier Uczniowski
   :: Podręczniki
   :: Zamówienia publiczne

Dodatkowo
   :: Interkl@sa
   :: Galeria
   :: Materiały dla uczniów
   :: Plan lekcji
   :: Strony uczniów i nauczycieli
   :: Autorzy
   :: Pracownie z EFS-u

Sport w naszej szkole
   :: Wychowanie fizyczne
   :: Historia sportu
   :: Zajęcia SKS
   :: WSO
   :: Przepisy gier

Agendy szkolne

O regionie

ECDL
   :: Podstawowe informacje
   :: FAQ
   :: ECDL w ZS nr3
   :: Korzyści

Biblioteka
   :: Pracownia multimedialna
   :: Zasoby
   :: Informacje ogólne
   :: Czasopisma
   :: E-czasopisma
   :: E-źródła
   :: Katalog
   :: Pracownicy
   :: Regulaminy
   :: Współpraca
   :: Linki
   :: Kontakt

INFORMACJE DLA MATURZYSTÓW

Ważne informacje - Matura 2016 maj




Materiały do pobrania:

   :: Tematy na wewnętrzną część egzaminu maturalnego z j. polskiego w 2014


















Matura 2013


Nowa strona 1
HARMONOGRAM
ustnej  matury
w  Zespole  Szkół  nr  3  w   Hrubieszowie
                                                       MATURA   2013
   
JĘZYK   POLSKI
15.05.2013 r. (środa ) III A ( 20 ) - I  komisja         III C ( 25 ) - II komisja
16.05.2013 r. ( czwartek ) III  D ( 21 ) - I  komisja        III B ( 1 - 20 ) - II  komisja
21.05.2013 r. ( wtorek ) III F  ( 21 - 28 ), III H ( 1 - 9 ) - I  komisja      III H ( 10 - 29 ) - II  komisja
22.05.2013 r. ( środa ) III B ( 21 - 28 ), III E ( 1 - 10 ) - I  komisja     III J ( 20 ) - II komisja
24.05.2013 r. ( piątek ) III E ( 11 - 30 ) - I  komisja          III F ( 1 - 20 ) - II komisja
JĘZYK    ROSYJSKI
27.05.2013 r. ( piątek ) III A(4),IIIB(6),IIIF(13),IIIJ(4) - I  komisja    IIIC(5),IIIE(16),IIIH(6) - II komisja
JĘZYK  NIEMIECKI
23.05.2013 r. ( czwartek ) III B ( 1 ), III D ( 3) 
JĘZYK    ANGIELSKI
13.05.2013 r. ( poniedziałek ) III C ( 19 ) bez C11
17.05.2013 r. ( piątek ) IIIA(16),IIIJ(1-10) - I komisja  IIIJ(J11,J12,J13,J14,J16,J19),IIIB(15) - II komisja
20.05.2013 r. (poniedziałek) III E ( 14 ), III F ( 15 ) - I  komisja          III H ( 23 ) - II komisja
23.05.2013 r. ( czwartek ) III D ( 18 ), III C ( C11 ), III B ( B4, B8, B17,B21,B22,B26 ),absolwent - 1
 
 
Egzaminy maturalne rozpoczynają się o godz. 8 ºº
Uczniowie wchodzą  na  egzamin według listy, co 30 minut na język polski i co 20 minut na 
egzamin z języków  obcych.  
Wyniki egzaminów są ogłaszane po kolejnych trzech osobach zdających.


Materiały do pobrania:

   :: Tematy na wewnętrzną część egzaminu maturalnego z j. polskiego w 2013


Matura 2012


Materiały do pobrania:

   :: Harmonogram matury pisemnej w naszej szkole - Maj 2012

   :: Harmonogram matury ustnej w naszej szkole - Maj 2012

   :: Arkusz podstawowy z matematyki - Marzec 2012

   :: Tematy na wewnętrzną część egzaminu maturalnego z j. polskiego w 2012

Matura 2011


HARMONOGRAM
ustnej matury w Zespole Szkół nr 3 w Hrubieszowie
MATURA 2011


JĘZYK POLSKI
09.05.2011r. (poniedziałek) Kl. IIIA (20)
10.05.2011r. (wtorek) Kl. IV G (23) bez dających biologię
11.05.2011r. (środa) Kl. III E (1-20)
12.05.2011r. (czwartek) III B (1-20)
13.05.2011r. (piątek) Kl. III D (17) bez zdających geografię
16.05.2011r. (poniedziałek) Kl. III C (22) - I komisja i III H (20) II komisja - bez zdających język rosyjski i X1
17.05.2011r. (wtorek) Kl. III F (23)
19.05.2011r. (czwartek) Kl. III B (21-26), III E (21-25) oraz pozostali uczniowie o kodach: G12, D01, D02, D15, D19, C02, C04, C13, C22, H02, H03, H13
JĘZYK ANGIELSKI
09.05.2011r (poniedziałek) Kl. III C (21) w tym 2 os. poz.rozsz. i IIIE (14) bez zdających WOS
10.05.2011r. (wtorek) Kl. III A (17) w tym 6 os.-poz.rozsz. i III H (17) bez zdających biologię i X1
11.05.2011r. (środa) Kl. III B (17) w tym 3 os. - poz. rozsz. i III F (15) w tym 1 os. - poz. rozsz.
12.05.2011r. (czwartek) Kl. III D (21) w tym 10 os. -poz. rozsz.
17.05.2011r. (wtorek) Kl. IV G (8) oraz pozostali uczniowie o kodach: C18, E13, E24, H08, H15, H18 i 2 os.-poz.rozsz. z lat ubiegłych
JĘZYK ROSYJSKI
20.05.2011r. (piątek) Kl. IV G (16), III F (8), III E (5) - I komisja
20.05.2011r. (piątek) Kl. III A (3), III B (12), III C (4), III E (4), III H (3) - II komisja
JĘZYK NIEMIECKI
19.05.2011r. (czwartek) Kl. III D (2)

Egzaminy maturalne rozpoczynają się o godzinie 800.
Uczniowie wchodzą na egzamin według listy, co 30 minut na język polski i co 20 minut na egzamin z języków obcych.
Wyniki egzaminów są ogłaszane po kolejnych trzech zdających.


Materiały do pobrania:
   :: Tematy na wewnętrzną część egzaminu maturalnego z j. polskiego w 2011


Matura z matematyki w 2011
   :: Arkusze, testy, zadania otwarte, informator aktualny


Matura 2010

Matura z matematyki w 2010
   :: Arkusze, testy, zadania otwarte, informator aktualny


Materiały do pobrania:
   :: Tematy na wewnętrzną część egzaminu maturalnego z j. polskiego w 2010


HARMONOGRAM
ustnej matury w Zespole Szkół nr 3 w Hrubieszowie
MATURA 2010


JĘZYK POLSKI
06.05.2010r. (czwartek) Kl. IIIF (bez zdających j.angielski)
07.05.2010r. (piątek) Kl. III C(1-20)
10.05.2010r. (poniedziałek) Kl. IV G (17), 1 osoba ubiegły rok
11.05.2010r. (wtorek) Kl. III F (8), IIIC (21-33)
12.05.2010r. (środa) Kl. III A (1-20)
13.05.2010r. (czwartek) Kl. III B (1-20 +nr 23) bez zdających geografię
17.05.2010r. (poniedziałek) Kl. III A (21-26, III E (1-14)
18.05.2010r. (wtorek) Kl. IIID (1-11)
19.05.2010r. (środa) Kl. III B (21-31) bez nr 23
20.05.2010r. (czwartek) Kl. III D (12-31) - I komisja, III E (15-27), III H (1-8) - II komisja
21.05.2010r. (piatek) Kl. III H (9-29)
JĘZYK ANGIELSKI
11.05.2010r (wtorek) Kl. III A (18), IIIB (15)
12.05.2010r. (środa) Kl. III C (25), III F (8)
14.05.2010r. (piątek) Kl. III D (28)
17.05.2010r. (poniedziałek) Kl. III H (23), IV G (6)
18.05.2010r. (wtorek) Kl. III E (16)
19.05.2010r. (środa) Kl. III A (3), III B (2), III C (4), III D (11), IIIE (1), IIIF (1), IIIH (2) i 1 os. z lat ubiegłych - poz. rozszerz.
JĘZYK ROSYJSKI
06.05.2010r. (poniedziałek) Kl. III A (9), III B (16), III C (8), IV G - Smal Zbigniew
07.05.2010r. (piątek) Kl. III E (11), IV G (10), III H (3), III F - Franiak Ewelina i IIIA - Sylwia Lesiuk
10.05.2010r. (poniedziałek) Kl. III F (19) i poziom rozszerzony - III A (1), III C (1), III H (1)
JĘZYK NIEMIECKI
14.05.2010r. (piątek) Kl. III D (3) i III D (1) - poziom rozszerzony, III H (3)

Egzaminy maturalne rozpoczynają się o godzinie 800.
Uczniowie wchodzą na egzamin według listy, co 30 minut na język polski i co 20 minut na egzamin z języków obcych.
Wyniki egzaminów są ogłaszane po kolejnych trzech zdających.




Matura 2009

Próbna matura 2009
   :: Arkusze z próbnej matury 2009 styczeń


Materiały do pobrania:
   :: Tematy na wewnętrzną część egzaminu maturalnego z j. polskiego


Przydatne informacje:
   :: Harmonogram egzaminów maturalnych w 2009 roku
   :: Informacje dotyczące matury na stronie CKE


HARMONOGRAM
ustnej matury w Zespole Szkół nr 3 w Hrubieszowie
MATURA 2009


JĘZYK POLSKI
06.05.1009r. (środa) Kl. III C (1-20)
07.05.2009r. (czwartek) Kl. III C(21-31), III B (1-9)
08.05.2009r. (piątek) Kl. IV G (22)
11.05.2009r. (poniedziałek) Kl. III A (1-20)
12.05.2009r. (wtorek) Kl. III D (1-20)
13.05.2009r. (środa) Kl. III D (21-29), III H (1-9)
14.05.2009r. (czwartek) Kl. III B (10-29)
15.052009r. (piątek) Kl. IIIA (21-28), III E (1-12)
19.05.2009r. (wtorek) Kl. III F (1-20), III H (10-29)
20.05.2009r. (środa) Kl. III F (21-29), III E (13-32)
JĘZYK ANGIELSKI
12.05.2009r. (wtorek) - godz. 1200 Kl. III F
13.05.2009r. (środa) Kl. III B, III C
14.05.2009r. (czwartek) Kl. III E, IV G
15.05.2009r. (piątek) Kl. III D
18.05.2009r. (poniedziałek) Kl. III A , III H, 1 os. z lat ub.
JĘZYK ROSYJSKI
05.05.2009r. (wtorek) Kl. III F, III H
07.05.2009r. (czwartek) Kl. III A, III B
11.05.2009r. (poniedziałek) Kl. IV G
12.05.2009r. (wtorek) Kl. III E, III D, III C

Egzaminy maturalne rozpoczynają się o godzinie 800.
Uczniowie wchodzą na egzamin według listy, co 30 minut na język polski i co 20 minut na egzamin z języków obcych.
Wyniki egzaminów są ogłaszane po kolejnych trzech zdających.




HARMONOGRAM
egzaminów pisemnych
MATURA 2009


CZĘŚĆ USTNA
oceniana w szkole, obejmuje przedmioty
:
obowiązkowe:
dodatkowe:
język polski - zdawany na jednym poziomie określonym w standardach

język obcy nowożytny zdawany na poziomie podstawowym albo rozszerzonym (absolwenci klas dwujęzycznych, którzy wybiorą jako obowiązkowy drugi język wykładowy - zdają go na jednym poziomie określonym w standardach)

język mniejszości narodowej (dla absolwentów szkół lub oddziałów z nauczaniem języka danej mniejszości) zdawany na jednym poziomie określonym w standardach
język obcy nowożytny – inny niż wybrany jako obowiązkowy – zdawany na poziomie rozszerzonym

język mniejszości etnicznej - zdawany na jednym poziomie określonym w standardach

język regionalny –kaszubski – zdawany na jednym poziomie określonym w standardach
CZĘŚĆ PISEMNA
oceniana przez egzaminatorów okręgowych komisji egzaminacyjnych, obejmuje przedmioty:
obowiązkowe
zdawane na poziomie podstawowym albo rozszerzonym:
dodatkowe
zdawane na poziomie rozszerzonym:
język polski

język obcy nowożytny (ten sam, który został wybrany jako obowiązkowy w części ustnej)

jeden przedmiot wybrany spośród następujących:

- biologia
- chemia
- fizyka i astronomia
- geografia
- historia
- historia muzyki
- historia sztuki
- matematyka
- wiedza o społeczeństwie
- wiedza o tańcu
- filozofia
- język mniejszości etnicznej
- informatyka
- język łaciński i kultura antyczna

język mniejszości narodowej – dla absolwentów szkół lub oddziałów z nauczaniem języka danej mniejszości
jeden, dwa lub trzy przedmioty wybrane spośród następujących (inne niż wybrane jako obowiązkowe):

- biologia
- chemia
- fizyka i astronomia
- geografia
- historia
- historia muzyki
- historia sztuki
- informatyka
- język łaciński i kultura antyczna
- język mniejszości etnicznej
- język obcy nowożytny (ten sam, który został wybrany jako dodatkowy w części ustnej)
- język regionalny – kaszubski
- matematyka
- wiedza o społeczeństwie
- wiedza o tańcu
- filozofia
Język obcy nowożytny można zdawać z następujących języków:
angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, rosyjski i włoski

Źródło: CKE

CMS: EXTREME-FUSION + PHP-FUSION   |    DESIGN: GRAFA.BIZ   |    Copyright© 2008 by zsnr3.pl
wczytywanie obrazka...